ZTE Grand Memo, Grand Memo N5L LTE, N5 akku 3200 mAh
calcActive())">
ZTE Grand Memo, Grand Memo N5L LTE, N5 akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTU969XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Grand Memo
Grand Memo N5L LTE
N5
Grand Memo N5L LTE
N5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3832T43P3h965844
Li3834T43P3h965844
Li3834T43P3h965844
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU969XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086727 |
| Korvaa | Li3832T43P3h965844 / Li3834T43P3h965844 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 95.58 x 57.15 x 4.16 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |