ZTE Grand Memo Akku 2200 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE Grand Memo
V9815
U9815
N5
U5
Grand Memo N5L LTE
U9815
N5S
U969
U5S
V5S
V9815
U9815
N5
U5
Grand Memo N5L LTE
U9815
N5S
U969
U5S
V5S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3832T43P3h965844
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU969SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082392 |
| Korvaa | Li3832T43P3h965844 / Li3834T43P3h965844 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 93.82 x 56.61 x 4.74mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |