ZTE Grand M901C, Grand Memo II, Grand X Max akku 3200 mAh
calcActive())">
ZTE Grand M901C, Grand Memo II, Grand X Max akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTM901SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Grand M901C
Grand Memo II
Grand X Max
Grand Memo II
Grand X Max
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3832T43P6h15435-1
Li3832T43P6hC15435-I
Li3832T43P6hC15435-I
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTM901SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106678 |
| Korvaa | Li3832T43P6h15435-1 / Li3832T43P6hC15435-I / Li3832T43P6HC15435-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 119.70 x 53.65 x 3.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |