ZTE Grand Era, U930HD, U985 akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Grand Era
U930HD
U985
U930HD
U985
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3716T42P3h585642
Li3818T43P3h585642
Li3818T43P3h585642
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU985SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093664 |
| Korvaa | Li3818T43P3h585642 / Li3716T42P3h585642 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 56.94 x 55.68 x 4.12 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |