ZTE G111, N9518, Warp Elite akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
G111
N9518
Warp Elite
N9518
Warp Elite
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
LI3830T43P6H866439
Li3830T43P6h966439
Li3830T43P6h966439
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTG111SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116349 |
| Korvaa | LI3830T43P6H866439 / Li3830T43P6h966439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 86.03 x 64.00 x 3.90 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |