ZTE F290 Akku 800 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE F290
N281
Z221
N281
Z221
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3709T42P3h463657
Li3708T42P3h463657
Li3708T42P3h463657
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTF290SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053026 |
| Korvaa | Li3708T42P3h463657 / Li3708T42P3h463657-NTC |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.26 x 35.60 x 5.68mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |