ZTE dtac Joey Jump 2, V779 akku 1300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
dtac Joey Jump 2
V779
V779
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
LI3713T42P3H644461
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTV779SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113751 |
| Korvaa | LI3713T42P3H644461 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 64.75 x 44.15 x 4.35mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |