ZTE C150 Akku 1100 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE C150
C200
C220
C230
C600
C610
C620
GC01
E150
M60
C200
C220
C230
C600
C610
C620
GC01
E150
M60
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3708T42P3h593662
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044727 |
| Korvaa | Li3708T42P3h593662 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 60.54 x 35.82 x 6.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |