ZTE Blade Vantage, Blade Vantage 5, VZW-Z839PP akku 1450mAh
calcActive())">
ZTE Blade Vantage, Blade Vantage 5, VZW-Z839PP akku 1450mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTV500SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade Vantage
Blade Vantage 5
VZW-Z839PP
Z839
Z855
Blade Vantage 5
VZW-Z839PP
Z839
Z855
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3925T44P4h736041
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTV500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146261 |
| Korvaa | Li3925T44P4h736041 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.51Wh |
| Mitat | 73.06 x 60.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |