ZTE Blade V7 Max akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade V7 Max
Blade V7 Max Dual SIM
Blade V7 Max Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3930T44P8h866534
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTV710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131458 |
| Korvaa | Li3930T44P8h866534 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 85.00 x 64.72 x 3.26mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |