ZTE Blade V6, Blade X7, Orbic-RC-501L akku 2200mAh
calcActive())">
ZTE Blade V6, Blade X7, Orbic-RC-501L akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTV600SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade V6
Blade X7
Orbic-RC-501L
Blade X7
Orbic-RC-501L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3822T43P3h786032
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTV600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121893 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 76.50 x 59.80 x 3.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |