ZTE Blade S7, Blade S7 Dual SIM, Blade S7 Dual SIM TD-LTE akku 2500mAh
calcActive())">
ZTE Blade S7, Blade S7 Dual SIM, Blade S7 Dual SIM TD-LTE akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTT920SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade S7
Blade S7 Dual SIM
Blade S7 Dual SIM TD-LTE
T920
Blade S7 Dual SIM
Blade S7 Dual SIM TD-LTE
T920
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3925T44P6hA54236
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTT920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117605 |
| Korvaa | Li3925T44P6hA54236 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 104.00 x 41.20 x 3.60 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |