ZTE Blade S6, Blade S6 Lux Dual SIM, G719C akku 3000 mAh
calcActive())">
ZTE Blade S6, Blade S6 Lux Dual SIM, G719C akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTS600SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Blade S6
Blade S6 Lux Dual SIM
G719C
Blade S6 Lux Dual SIM
G719C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3830T430T43P6h856337
Li3830T43P6h856337
Li3830T43P6h856337
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTS600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107118 |
| Korvaa | BCC100-1 / Li3830T43P6h856337 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 85.00 x 62.65 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |