ZTE Blade Q Mini Akku 1600 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade Q Mini
NTZEZ667G3P4P
Prelude 2
Whirl 2
Whirl I
I Z667
Z667G
Z667T
Zinger
NTZEZ667G3P4P
Prelude 2
Whirl 2
Whirl I
I Z667
Z667G
Z667T
Zinger
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3815T43P3h615142
Li3815T43P3h615142-I
Li3815T43P3h615142-I
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTQ100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087977 |
| Korvaa | Li3815T43P3h615142 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 61.00 x 50.30 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |