ZTE Blade Q Maxi akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade Q Maxi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3720T43P4h825839
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTV818SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124061 |
| Korvaa | Li3720T43P4h825839 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 81.80 x 57.60 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |