ZTE Blade L110 Akku 1400 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade L110
Blade L110 Dual SIM
Blade L110 Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3814T43P3h634445
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTL110XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128823 |
| Korvaa | Li3814T43P3h634445 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.32Wh |
| Mitat | 72.00 x 57.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |