ZTE Blade GF3 akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade GF3
T320
T320
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3818T43P3h665344
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AZP500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114499 |
| Korvaa | Li3818T43P3h665344 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 66.50 x 52.90 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |