ZTE Blade G V765M Akku 1500 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade G
V765M
Leo Q1
V765M
Leo Q1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3716T42P3h594650
Li3717T43P3h494650
Li3717T43P3h594650
Li3717T43P3h494650
Li3717T43P3h594650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTV765XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128847 |
| Korvaa | Li3715T42p3H634254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 63.40 x 42.10 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |