ZTE Blade G Lux, Kis 3 Max, V830 akku 1850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade G Lux
Kis 3 Max
V830
V830w
Kis 3 Max
V830
V830w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3818T43P3h695144
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTV830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117056 |
| Korvaa | Li3818T43P3h695144 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 69.15 x 51.80 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |