ZTE Blade D6 Akku 2200 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade D6
Blade D6 Dual SIM
D6 Dual SIM TD-LTE
Blade D6 Dual SIM
D6 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
LI3822T43P3h716042
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTD600XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128809 |
| Korvaa | LI3822T43P3h716042 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 71.33 x 60.00 x 4.34mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |