ZTE Blade A510 Akku 2200 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade A510
BA510
BA510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3822T43P8h725640
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTA520XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128830 |
| Korvaa | Li3822T43P3h725640 / Li3822T43P8h725640 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 69.80 x 54.70 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |