ZTE Blade A465, Blade A475, Blade L4 Pro akku 2200mAh
calcActive())">
ZTE Blade A465, Blade A475, Blade L4 Pro akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTA465SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade A465
Blade A475
Blade L4 Pro
Blade A475
Blade L4 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3822T43P3h746241
Li3822T43P4h746241
Li3822T43P4h746241
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTA465SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130949 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 74.00 x 62.14 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |