ZTE Blade A460 / Blade L4 akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Blade A460
Blade L4
Blade L4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3822T43P3h736044
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTA460SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126331 |
| Korvaa | Li3822T43P3h736044 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 73.70 x 59.70 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |