ZTE BA530, BA606, Blade A530 akku 2100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
BA530
BA606
Blade A530
Blade A606
BA606
Blade A530
Blade A606
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3826T43P4H705949
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTA530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146247 |
| Korvaa | Li3826T43P4H705949 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 69.70 x 58.94 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |