ZTE AXON Mini B2015, C880, C880A akku 2800 mAh
calcActive())">
ZTE AXON Mini B2015, C880, C880A akku 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTC880SL
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
AXON Mini B2015
C880
C880A
C880
C880A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3928T44P8h475371
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTC880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112358 |
| Korvaa | Li3928T44P8h475371 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 70.00 x 52.60 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |