Samsung SCH-I510 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2800 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-I510 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI510XL
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-I510
Droid Charge
Droid Charge
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB504465IZ
EB124465YZ
EB124465YZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI510XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047995 |
| Korvaa | EB504465IZ / EB124465YZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 64.38 x 43.79 x 10.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |