Samsung SCH-I400 akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-I400
i400 Continuum
Gem i100
Gem i100
SCH-i100
Droid Charge SCH-I510
SCH-I510
SCH-I520
Inspiration i520
SCH-LC11
Droid Charge I510
4G LTE Mobile Hotspot
Geen
SCH-I100 Geen
i400 Continuum
Gem i100
Gem i100
SCH-i100
Droid Charge SCH-I510
SCH-I510
SCH-I520
Inspiration i520
SCH-LC11
Droid Charge I510
4G LTE Mobile Hotspot
Geen
SCH-I100 Geen
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB504465YZ
EB504465IZ
EB504465YZBSTD
EB504465IZ
EB504465YZBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055853 |
| Korvaa | EB504465YZ, EB504465IZ, EB504465YZBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.50 x 44.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |