Samsung SCH-i110 akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-i110
Illusion
Illusion i110
Galaxy S i500
SCHI110ZKV
SCHI110ZPP
Illusion
Illusion i110
Galaxy S i500
SCHI110ZKV
SCHI110ZPP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB484659YZ
EB484659YZBSTD
SAMI110BATS
EB484659YZBSTD
SAMI110BATS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059547 |
| Korvaa | EB484659YZ / EB484659YZBSTD / SAMI110BATS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 58.80 x 45.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |