Samsung Rugby II, SGH-A847 yhteensopiva akku 1100 mAh
calcActive())">
Samsung Rugby II, SGH-A847 yhteensopiva akku 1100 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA847SL
16,95 €
8,48 €
Yhteensopiva akku mm :Samsung Rugby II, SGH-A847 yhteensopiva akku 1100 mAh
Edullinen ja laadukas AB663450BA, AB663450BABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Rugby II, SGH-A847 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yht…
| SKU | CS-SMA847SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036913 |
| Korvaa | AB663450BA / AB663450BABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.30 x 34.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |