Samsung puhelimen SM-S721 / Galaxy S24 FE yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen SM-S721 / Galaxy S24 FE yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS721SL
22,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SM-S721
Galaxy S24 FE
SCG30
SM-S7210
SM-S721A
SM-S721B
SM-S721B/DS
SM-S721J
SM-S721N
SM-S721Q
SM-S721R4
SM-S721T
SM-S721U
SM-S721U1
SM-S721V
SM-S721W
Galaxy S24 FE
SCG30
SM-S7210
SM-S721A
SM-S721B
SM-S721B/DS
SM-S721J
SM-S721N
SM-S721Q
SM-S721R4
SM-S721T
SM-S721U
SM-S721U1
SM-S721V
SM-S721W
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS721ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMS721SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210412 |
| Korvaa | EB-BS721ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.46Wh |
| Mitat | 77.40 x 65.80 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |