Samsung puhelimen SGH-U700 / SGH-U700v yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen SGH-U700 / SGH-U700v yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU700SL
14,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SGH-U700
SGH-U700v
SGH-U708
SGH-Z720
SGH-Z720v
SGH-Z728
SGH-A501
SGH-G800
SGH-G808
SGH-Z370
SGH-A801
SGH-A811
SGH-L870
M8910 Pixon12
SGH-S5230
GT-S5230 Star
GT-S5230
SGH-Z650I
SGH-U700v
SGH-U708
SGH-Z720
SGH-Z720v
SGH-Z728
SGH-A501
SGH-G800
SGH-G808
SGH-Z370
SGH-A801
SGH-A811
SGH-L870
M8910 Pixon12
SGH-S5230
GT-S5230 Star
GT-S5230
SGH-Z650I
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
AB483640CU
AB603443CE
AB603443CUCSTD
AB603443CE
AB603443CUCSTD
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMU700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020356 |
| Korvaa | AB483640CU / AB603443CE / AB603443CUCSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 44.00 x 37.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |