Samsung puhelimen Galaxy W21 5G / Galaxy Z Fold2 yhteensopiva akku 1890mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy W21 5G / Galaxy Z Fold2 yhteensopiva akku 1890mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF917SL
22,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy W21 5G
Galaxy Z Fold2
Galaxy Z Fold2 UW 5G
M-F916U1
SCG05
SM-F9160
SM-F916A
SM-F916B
SM-F916J
SM-F916N
SM-F916P
SM-F916Q
SM-F916T
SM-F916U
SM-F916V
Galaxy Z Fold2
Galaxy Z Fold2 UW 5G
M-F916U1
SCG05
SM-F9160
SM-F916A
SM-F916B
SM-F916J
SM-F916N
SM-F916P
SM-F916Q
SM-F916T
SM-F916U
SM-F916V
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF917ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMF917SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.88V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220855 |
| Korvaa | EB-BF917ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 1890mAh / 7.33Wh |
| Mitat | 95.40 x 42.70 x 3.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |