Samsung puhelimen Galaxy M13 / SM-M136B/DS yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy M13 / SM-M136B/DS yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMM130SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy M13
SM-M136B/DS
Galaxy M13 5G 2022
SM-M136B/DS
Galaxy M13 5G 2022
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BM135ABS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMM130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193685 |
| Korvaa | EB-BM135ABS |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.4Wh |
| Mitat | 85.40 x 62.60 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |