Samsung puhelimen Galaxy A16 5G / SM-A166B yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A16 5G / SM-A166B yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA160SL
22,95 €
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A16 5G
SM-A166B
SM-A166B/DS
SM-A166E
SM-A166E/DS
SM-A166P
SM-A166P/DS
SM-A166B
SM-A166B/DS
SM-A166E
SM-A166E/DS
SM-A166P
SM-A166P/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BA166ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA160SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212409 |
| Korvaa | EB-BA166ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.82Wh |
| Mitat | 87.10 x 64.90 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |