Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220 akku 1100 mAh
calcActive())">
Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220 akku 1100 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI200SL
16,95 €
Akku sopii mm: Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220, SCH-i220, Code SCH-i200, SCH-i200 Code, SCH-I627, SGH-T939, SGH-T939, Behold II, SGH-I627 Propel Pro, SPH-M850, SPH-M850 Instinct HD, SPH-M900, SPH-M900 Moment, SCH-I909, Propel Pro I627, SGH-I627, Instinct HD M850, Moment M900, Behold II T939, Instinct HD S50, Nexus S 4G, SPH-D720, GT-I9023, GT-I809, SGH-W899, SGH-i809, SCH-i899.
Edullinen ja laadukas Samsung AB653850CA, AB653850CC, AB653850CABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220, SCH-i220, Code SCH-i200, SCH-i200 Code, SCH-I627, SGH-T939, SGH-T939, Behold II, SGH-I627 Propel Pro, SPH-M850, SPH-M850…
| SKU | CS-SMI200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032601 |
| Korvaa | AB653850CA / AB653850CABSTD / AB653850CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.35 x 40.47 x 6.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |