Samsung Nexus 4G LTE tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3300 mAh
calcActive())">
Samsung Nexus 4G LTE tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMV515FX
24,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Verizon Galaxy Nexus i515
Nexus 4G LTE
SCH-I515
Nexus 4G LTE
SCH-I515
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1D7IVZ
EB-L1D7IVZBSTD
SAMI515BATS
EB-L1D7IVZBSTD
SAMI515BATS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMV515FX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060758 |
| Korvaa | EB-L1D7IVZ / EB-L1D7IVZBSTD / SAMI515BATS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 56.00 x 51.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |