Samsung Midas tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 4200 mAh
calcActive())">
Samsung Midas tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI939WL
27,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-i939
Midas
SC-06D
Midas
SC-06D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1H2LLU
EB-L1H2LLD
SC07
ASC29087
EB-L1H2LLD
SC07
ASC29087
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI939WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063674 |
| Korvaa | EB-L1H2LLU / EB-L1H2LLD / SC07 / ASC29087 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 58.00 x 50.60 x 10.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |