Samsung GT-S5830 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung GT-S5830 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS583HL
23,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-S5830
GT-S5830i
GT-S5830T
GT-S5830T Galaxy S Min
GT-S5830i
GT-S5830T
GT-S5830T Galaxy S Min
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB494358VU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMS583HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072935 |
| Korvaa | EB494358VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 57.50 x 43.30 x 9.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |