Samsung GT-S5570, Galaxy Mini, GT-S5250, GT-S5330 akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung GT-S5570, Galaxy Mini, GT-S5250, GT-S5330 akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS533SL
16,95 €
Akku sopii mm: GT-S5570, Galaxy Mini, GT-S5250, GT-S5330, GT-S5750E, GT-S7230, GT-S7230E, GT-i5510, Galaxy 551, Wave 723, Wave 575, Wave 533, Galaxy S Wi-Fi 4.0, YP-G1, YP-G1C, YP-G1C/XSH, SCH-i559, SGH-T499
Edullinen ja laadukas Samsung EB494353VU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-S5570, Galaxy Mini, GT-S5250, GT-S5330, GT-S5750E, GT-S7230, GT-S7230E, GT-i5510, Galaxy 551, Wave 723, Wave 575, Wave 533, Galaxy S Wi-Fi 4.0, YP-G1, YP-G1C, YP-G1C/XSH, SCH-i559, SGH-…
| SKU | CS-SMS533SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039518 |
| Korvaa | EB494353VU / EB494353VA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 43.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |