Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus tehoakku 1750 mAh
calcActive())">
Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus tehoakku 1750 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM9250XL
21,95 €
10,98 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus.
Tehoakulla lisää käyttöaikaa yhdellä latauksella.
Edullinen ja laadukas Samsung EB-L1F2HBU, EB-L1F2HVU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-i9250, Nexus Prime, Galaxy Nexus . Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitte…
| SKU | CS-SM9250XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056591 |
| Korvaa | EB-L1F2HBU / EB-L1F2HVU / EB-L1F2KVK |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 65.00 x 48.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |