Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G yhteensopiva akku 2800 mAh laajennetulla takakannella
calcActive())">
Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G yhteensopiva akku 2800 mAh laajennetulla takakannella
In stock
- SKU
- CS-SM9020XL
32,95 €
16,48 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G, 2800mAh laajennetulla takakannella
Edullinen ja laadukas AB653850CA, AB653850CABSTD, AB653850CC yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-I9020, GT-I9020T, Nexus S, Nexus S 4G Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sin…
| SKU | CS-SM9020XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043034 |
| Korvaa | AB653850CA / AB653850CC / AB653850CABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 51.68 x 41.50 x 12.51mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |