Samsung GT-I8700, Omnia 7 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung GT-I8700, Omnia 7 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI870XL
20,95 €
8,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-I8700
Omnia 7
Omnia 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB504465VU
SO1S416AS/5-B
EB504465VJ
SCBAS1
EB504465VUBSTD
SO1S416AS/5-B
EB504465VJ
SCBAS1
EB504465VUBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI870XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040194 |
| Korvaa | EB504465VU / SO1S416AS/5-B / EB504465VJ / SCBAS1 / EB504465VUBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 64.34 x 43.78 x 10.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |