Samsung GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini akku 1500 mAh - NFC tuki
calcActive())">
Samsung GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini akku 1500 mAh - NFC tuki
In stock
- SKU
- CS-SMI820XL
19,95 €
Yhteensopiva Samsung akku mm: GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini. Tässä akussa on NFC tuki lähilukua varten.
Edullinen ja laadukas Samsung EB-FIM7FLU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S 3, Mini Galaxy S III, Mini Galaxy S3, mini Galaxy SIII, mini GT-I8190. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun so…
| SKU | CS-SMI820XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085690 |
| Korvaa | EB-L1M7FLU / EB-F1M7LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 60.40 x 51.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |