Samsung GreatCall Touch 3, Jitterbug Touch 3, SM-310 akku 1500mAh
calcActive())">
Samsung GreatCall Touch 3, Jitterbug Touch 3, SM-310 akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS765SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
GreatCall Touch 3
Jitterbug Touch 3
SM-310
SM-310R5
SM-G310R5
SM-S765C
Jitterbug Touch 3
SM-310
SM-310R5
SM-G310R5
SM-S765C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-B130AE
EB-B130AU
EB-B130AU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMS765SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120803 |
| Korvaa | EB-B130AU / EB-B130AE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 59.50 x 50.50 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |