Samsung Golden 3 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Golden 3
W2016
W2016
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
BW201ABE
EB-BW201ABE
EB-BW201ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMW016XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124528 |
| Korvaa | EB-BW201ABE / BW201ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.7Wh |
| Mitat | 74.50 x 31.30 x 5.40 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |