Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG390SL
18,95 €
15,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Xcover 4
Galaxy Xcover 4 2017 TD-LTE
SM-G390
SM-G390F
SM-G390W
SM-G390Y
Galaxy Xcover 4S
Galaxy Xcover 4 2017 TD-LTE
SM-G390
SM-G390F
SM-G390W
SM-G390Y
Galaxy Xcover 4S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG390BBE
EB-BG390BBEGWW
EB-BG390BBEGWW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG390SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133155 |
| Korvaa | EB-BG390BBE / EB-BG390BBEGWW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 84.78 x 42.20 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |