Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Active Neo
Galaxy Xcover 3
SC-01H
SGH-N533
SM-G388
SM-G388D
SM-G388F
Galaxy Xcover 3
SC-01H
SGH-N533
SM-G388
SM-G388D
SM-G388F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG388BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG388XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106753 |
| Korvaa | EB-BG388BBE / EB-BG388BBECWW / GH43-04433A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.32Wh |
| Mitat | 55.40 x 50.80 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |