Samsung Galaxy W, GT-I8150, Galaxy Xcover, GT-S5690, Wave 3, GT-S8600 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy W, GT-I8150, Galaxy Xcover, GT-S5690, Wave 3, GT-S8600 yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT759XL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung SGH-T759, Exhibit 4G, Gravity Smart, SGH-T589, Gravity Touch 2, Smart, GT2, Conquer 4G, SPH-D600, Galaxy W, GT-I8150, Galaxy Xcover, GT-S5690, Wave 3, GT-S8600, Transform Ultra, SPH-M930, Exhibit II 4G, SGH-T679, Ancora, SCH-R730, Transfix, SGH-i677, Focus Flash, GT-I8150, Galaxy Wonder, GT-S5820, SHW-M410K, SHW-M410
1500mAh
Edullinen ja laadukas EB484659VA, EB484659VABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-T759, Exhibit 4G, Gravity Smart, SGH-T589, Gravity Touch 2, Smart, GT2, Conquer 4G, SPH-D600, Galaxy W, GT-I8150, Galaxy Xcover, GT-S5690, Wave 3, GT-S8600, Transform Ultra, SPH-…
| SKU | CS-SMT759XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053224 |
| Korvaa | EB484659VA / EB484659VU / EB484659VABSTD / EB484659VUBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 58.60 x 45.94 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
5
Suosittelen
5
Hyvä tuote.
Review by
Jöördis
Toimi 3 vuotta todella hyvin. Kun loppu tuli se oli nopea. Parissa päivässä loppu. Ei ollut sitä ongelmaa etää hiipuu ja hiipuu. Suosittelen.
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |