Samsung Galaxy Stellar akku 1400 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Code SCH-i200
SCH-i200 Code
Galaxy Stellar
Galaxy Stellar 4G
Stellar SCH-i200
SCHI200ZKV
Galaxy Stellar i200
Admire 4G
Galaxy Admire 4G
SCH-R820
SCH-i200 Code
Galaxy Stellar
Galaxy Stellar 4G
Stellar SCH-i200
SCHI200ZKV
Galaxy Stellar i200
Admire 4G
Galaxy Admire 4G
SCH-R820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB535163LZ
EB535163LZBXAR
EB535163LA
EB535163LAGSTA
EB535163LZBXAR
EB535163LA
EB535163LAGSTA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SHI200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065449 |
| Korvaa | EB535163LA / EB535163LAGSTA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 63.20 x 50.35 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |