Samsung Galaxy S9 Plus akku - 3500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S9 Plus
Galaxy S9+
SC-03K
SGH-N943
SM-G9650/DS
SM-G965F
SM-G965F/DS
SM-G965J
SM-G965N
SM-G965U
SM-G965U1
SM-G965W
Galaxy S9+
SC-03K
SGH-N943
SM-G9650/DS
SM-G965F
SM-G965F/DS
SM-G965J
SM-G965N
SM-G965U
SM-G965U1
SM-G965W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG965ABE
GH82-15960A
GH82-15960A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-SMG965XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138266 |
| Korvaa | EB-BG965ABE / GH82-15960A / EB-BG965ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 78.68 x 45.56 x 5.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |